Australia Południowa

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Australia Południowa

Południowa Australia to stan położony w południowej środkowej części Australii.
Charakterystyczną cechą południowej Australii jest jej niezwykle dziki charakter. Oto klify Bunda, które wychodzą na 100 km na Wielką Australijską Zatokę, ogrom pustych terenów Nullarbor Plain i czerwonych wydm pustyni Simpson. Stolicą jest Adelajda, która nazywa się "miastem kościołów" i słynie z bogatego dziedzictwa kulturowego. Znajduje się on w pobliżu winnic Doliny Barossa i chronionych plaż półwyspu Fleurieu.
Południowa Australia dzieli granice z innymi państwami kontynentalnymi oraz z Terytorium Północnym; graniczy na zachodzie z Australią Południową, na północy z Terytorium Północnym, na południowym wschodzie z Wiktorią, na południu z Wielkim Australijskim Zatokiem
Ceny nieruchomości na sprzedaż w Australii Południowej, a szczególnie w domach w Adelajdzie, nadal rosną, najnowsze dane pokazują, że mediana ponownie osiągnęła rekordowy poziom.
Według najnowszych danych kwartalnych średnia wartość domu w Adelajdzie osiągnęła historyczny rekord z wzrostem o 3,87% w ciągu ostatnich 12 miesięcy io 0,43% wyższym niż w poprzednim kwartale.

Pomimo tego wzrostu, Australia Południowa pozostaje najbardziej dogodnym stanem w Australii i jest w tym wiele pozytywnych aspektów.

Miasto Holdfast Bay było obszarem miejskim o najlepszych dochodach, a wartość nieruchomości wzrosła o 11,54% w ciągu roku i 13,87% w kwartale.
Na przedmieściach, gdzie ponad 10 sprzedaży przypada na drugi kwartał 2018 r. I 2017 r., St Georges i Norwood, oba na wschodnich przedmieściach Adelajdy, były jedynymi przedmieściami, które osiągnęły średnią milion dolarów. Bazując na tych samych kryteriach, Henley Beach odnotował najwyższy wzrost, z wartością nieruchomości wynoszącą 23,46%.

Ostatnia aktualizacja Henley Square była ogromną kartą losową dla kupujących zainteresowanych nieruchomościami na sprzedaż w Południowej Australii.
To znacznie poprawiło styl życia na wybrzeżu, a teraz oferuje ludziom niezwykły wybór kawiarni, restauracji, sklepów i barów oraz wiele możliwości sprzedaży nieruchomości w Południowej Australii.

Lokalizacja na przedmieściach, blisko plaży, pięć minut od lotniska, 10 minut od Glenelg i łatwo dostępne z miasta, sprawiło, że jest niesamowicie popularny wśród szerokiej gamy nabywców, którzy szukają nieruchomości na sprzedaż w Południowej Australii. Wiele osób na wschodnich przedmieściach chce się wycofać na plażę, więc na przedmieścia jest dużo pieniędzy, a wartości na pewno będą rosły w okolicach Henley.

Wszystkie pobliskie przedmieścia zyskują na wartości ze względu na popularność w Seaton, Fulham i Fulham Gardens

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB